Yazı Tahtası Beyaz 120*240 cm ölçü Duvar Tipi Emaye

/ProductImages/96376/big/duvar-tipi-emaye-beyaz-yazi-tahtasi.jpg

Yazı Tahtası Beyaz 120*240 cm ölçü Duvar Tipi Emaye

SKU : 1031
KDV Dahil 1.156,40 TL KDV Dahil
10Bu Ürün Günde Kargoya Teslim

Yazı Tahtası Beyaz 120*240 cm ölçü Duvar Tipi Çelik Emaye Manyetik Özellikli

Duvara monte beyaz yazı tahtası manyetik özelliğe sahip çelik emaye seramik yüzeyden imal edilmiş olup; okul, ofis, dershane, ev ortamlarında günlük kullanıma uygundur. Yıllardan beri kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen Sonyal Okul ve Büro Malzemeleri tarafından kalite garantili ürünler, 15 gün koşulsuz iade ayrıcalığıyla sizlere sunulmaktadır. Ağırlıklı olarak kurumsal satışa yönelik üretim yapan Sonyal, yazı tahtalarını online olarak perakende satışını gerçekleştirmektedir.

Sonyal çelik emaye seramik yüzey yazı tahtaları standart 2 sene buna ek olarak yüzey olarak ise 25 sene yüzey garantisine sahiptir. Siparişini verdiğiniz yazı tahtasının faturası yazı tahtasının tarafınıza sevkiyat günü kesilerek, yazı tahtası ile beraber veya ayrı olarak belirttiğiniz fatura adresine gönderilmektedir. 


 

Beyaz Çelik Emaye Manyetik Yüzey Yazı Tahtası

 Beyaz çelik emaye manyetik yüzey, yazı tahtasının yazı yazılan kısmını oluşturmaktadır. Yazı tahtasının çelik emaye yüzeyden üretilmesinden dolayı manyetik özelliğe sahiptir. Mıknatıslı - magnetli her türlü nesneyi yazı tahtası yüzeyine kolayca tutturabilirsiniz. 

 


 
 

Paslanmaz Alüminyum Çerçeve Yazı Tahtası

 Doğal paslanmaz alüminyum çerçeve yazı tahtasına uzun ömür katmakta ve esnek yapısı sayesinde darbe alsa dahi kolayca düzeltilebilmektedir. 

 Yazı tahtası çerçevesi renk tonu açık gri renkte olup, eğitim alanların ve eğitmenin dikkatinin dağılmasını önlemektedir.

 
 

Boydan boya kalemlikli - silgilikli Yazı Tahtası

 Yazı tahtasının alt profilinde yer alan kalemlik-silgilik bölmesi, yazı tahtası kalemi ve silginizi rahatlıkla koymanıza imkan sağlamaktadır.

 Kolay montaj özelliğine sahip olup, yazı tahtası ile birlikte gönderilen dübel ve vidaları ile dört köşesinden duvara kolaylıkla monte edilebilmektedir. 

 

Yazı Tahtası Kullanım Klavuzu

  • Sonyal çelik emaye manyetik yüzey beyaz yazı tahtasına standartlara uygun yazı tahtası kalemi ile yazılmalıdır. 
  • Sonyal emaye yüzey yazı tahtaları cam temizleme sıvıları ile kolaylıkla haftalık temizliği yapılabilir.
  • Sonyal çelik emaye manyetik yazı tahtaları duvara dört köşesinde bulunan vida deliklerinden duvara matkap yardımıyla delik açılması ile tutturulur.
  • Sonyal çelik emaye manyetik yüzey yazı tahtaları alçıpan duvarlarada uygulanabilir (Siparişinizle birlikte alçıpan dubeli istemeyi unutmayınız).
  • Sonyal çelik emaye manyetik yazı tahtasına yanlışlıkla permanent kalem ile yazılması durumunda, normal yazı tahtası kalemi ile üzerinden geçmeniz durumunda yazı çıkacaktır. 
  • Sonyal çelik emaye manyetik yazı tahtaları üretici firma tarafından standart 2 sene, yüzey olarak ise 25 sene garantiye sahiptir.

Ürün Özellikleri
Yazı Tahtası Yüzeyi Emaye
Yazı Tahtası Renk Mat Beyaz
Yazı Tahtası Çerçeve Alüminyum Metal
Yazı Tahtası Kullanımı Kalem ile
Kalemlik - Silgilik Var
Yazı Tahtası Ölçü 120x240 cm
Yorum ve Puanlar

Yorum yapabilmeniz için üye iseniz giriş yapınızı değilseniz lütfen üye olunuz

Giriş Yap Üye Ol

Ürünün Puanı :
Yorum Gönder

Sonyal E-Ticaret Grubu

uretimden uretimden uretimden
Bizi Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz Facebook Twitter
Bu sitenin E-Ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.