Sürgülü Yazı Tahtası Beyaz 120*400 cm ölçü Raylı Duvar Tipi Emaye

/ProductImages/96568/big/surgulu-yazi-tahtasi-beyaz-askili-duvar-tipi-emaye.jpg

Sürgülü Yazı Tahtası Beyaz 120*400 cm ölçü Raylı Duvar Tipi Emaye

SKU : 600
Fiyatı :6.950,00 TL +KDV
KDV Dahil 8.201,00 TL KDV Dahil
8Bu Ürün Günde Kargoya Teslim Ücretsiz Kargo
Adet
Sepete Ekle Hızlı Satın Al

Yazı Tahtası Beyaz 120*400 cm ölçü Duvar Tipi Sürgülü - Raylı Çelik Emaye Manyetik Özellikli

Sürgülü yazı tahtaları duvara monte edilebilir özellikte olup,  manyetik özelliğe sahip çelik emaye seramik yüzeyden imal edilmiştir. Yıllardan beri kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen Sonyal Okul ve Büro Malzemeleri tarafından kalite garantili ürünler, 15 gün koşulsuz iade ayrıcalığıyla sizlere sunulmaktadır. Ağırlıklı olarak kurumsal satışa yönelik üretim yapan Sonyal, yazı tahtalarını online olarak perakende satışını gerçekleştirmektedir.

Sonyal çelik emaye seramik yüzey yazı tahtaları standart 2 sene sistem garantisine buna ek olarak 50 sene yüzey garantisine sahiptir. Siparişini verdiğiniz yazı tahtasının faturası yazı tahtasının tarafınıza sevkiyat günü kesilerek, yazı tahtası ile beraber veya ayrı olarak belirttiğiniz fatura adresine gönderilmektedir.

Sürgülü - Raylı yazı tahtalarına perakende ve toplu satışlarda İstanbul içine ücretsiz nakliye ve montaj ekiplerimizce yapılmaktadır. İstanbul dışı siparişlerde ise toptan satışlarda ücretsiz nakliye ve montaj hizmeti yine verilebilmektedir. 


 

Beyaz Çelik Emaye Manyetik Yüzey Yazı Tahtası

 Beyaz manyetik yüzey, yazı tahtasının yazı yazılan kısmını oluşturmaktadır. Yazı tahtasının çelik emaye yüzeyden üretilmesinden dolayı manyetik özelliğe sahiptir. Mıknatıslı - magnetli her türlü nesneyi yazı tahtası yüzeyine kolayca tutturabilirsiniz. 

 


 
 

Ray Sistemi

 Sürgülü yazı tahtası kasasında yer alan raylar sayesinde hareketli yazı tahtaları sağa ve sola doğru rahatlıkla kaydırılabilmektedir. Yazı tahtasının arka kısmında göbek yüzey sabit olup (400 cm), 125 cm'den oluşan diğer iki yazı tahtası ise sağa - sola hareket kabiliyetine sahiptir. 

 
 

2 + 1 Yazı Tahtası

 Toplamda 3 parça yazı tahtası yüzeyinden oluşmakta olup, biri tam 4 metre olan göbek yazı tahtası olup, diğerleri ise 1,25 metreden oluşan iki adet hareketli (sağa sola doğru hareket eden) yazı tahtasıdır. Yani yazı alanınız toplamda 650 cm ye kadar çıkabilmektedir. Daha farklı ölçülerde üretim talepleri için lütfen iletişime geçiniz.

 

 

Yazı Tahtası Kullanma Klavuzu


  • Sonyal çelik emaye manyetik yüzey beyaz yazı tahtasına standartlara uygun yazı tahtası kalemi ile yazılmalıdır. 
  • Sonyal çelik emaye manyetik yazı tahtaları duvara dört köşesinde bulunan vida deliklerinden duvara matkap yardımıyla delik açılması ile tutturulur.
  • Sonyal çelik emaye manyetik yazı tahtasına yanlışlıkla permanent kalem ile yazılması durumunda, normal yazı tahtası kalemi ile üzerinden geçmeniz durumunda yazı çıkacaktır. 
  • Sonyal çelik emaye manyetik yazı tahtaları üretici firma tarafından standart 2 sene, yüzey olarak ise 50 sene garantiye sahiptir.

Ürün Özellikleri
Yazı Tahtası Yüzeyi Emaye
Yazı Tahtası Renk Beyaz
Yazı Tahtası Çerçeve Alüminyum Metal
Yazı Tahtası Kullanımı Kalem ile
Kalemlik - Silgilik Var
Yazı Tahtası Ölçü 120x400 cm
Yorum ve Puanlar

Yorum yapabilmeniz için üye iseniz giriş yapınızı değilseniz lütfen üye olunuz

Giriş Yap Üye Ol

Ürünün Puanı :
Yorum Gönder

Sonyal E-Ticaret Grubu

uretimden uretimden uretimden
Bizi Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz Facebook Twitter
Bu sitenin E-Ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.