MANTAR PANO

Mantar Pano üretimi firmamız tarafından ihtiyaca göre farklı çeşitlerde yapılmaktadır. Bunlar sırasıyla; Duvar Tipi Mantar Pano, Teleskopik Ayaklı Mantar Pano, Tekerlek Ayaklı Mantar Pano, Paravan Mantar Pano 'dur. Naturel mantar panolar mantar ağacı kabuğundan yapılma mantar yüzeyden üretilmektedir. Mantar panolar ile ilgili daha fazla detay ve online satınalmak için mantar pano grubuna özel portalımız olan www.mantar pano.com sitemizden ulaşabilirsiniz.


Mantar Pano Çeşitleri

 • Duvar Tipi Mantar Panolar

  Mantar Pano

  Duvar tipi mantar panolar çerçeve kalitesi açısından üçe ayrılır. Bunlar; ince ahşap çerçeve mantar panolar, kalın ahşap çerçeve mantar panolar ve metal çerçeve mantar panolar'dır. Tek renk olan naturel yüzeyde üretilmekte olup, kategori içerisine girerek filtreden istediğiniz özellikteki mantar pano'yu seçebilir ve online satın alabilirsiniz. Özel ebatlarda üretim için ise lütfen iletişime geçiniz.

  Duvara Tipi Mantar Panolar İçin Tıklayın
 • Ayaklı Mantar Pano

  Mantar Pano

  Teleskopik ayaklı mantar panolar yüksekliği ayarlanabilen, 3 ayaklı mantar pano çeşididir. Arka ayağı katlanabilen teleskopik ayaklı mantar pano aynı zamanda ayakları sıfırlanabilen özelliğe sahiptir. 

  İncelemek İçin Tıklayın
 • Mobil Ayaklı Mantar Pano

  Mantar Pano

  Mobil tekerlekli mantar panolar tek tarafı mantar pano ve çift taraflı dönebilen mantar pano olmak üzere ikiye ayrılır. Tekerlekli mobil mantar panolar 3 farklı standart ebatta üretilmektedir. 

  İncelemek İçin Tıklayın
 • Camekanlı Mantar Pano

  Mantar Pano

  Camekanlı yada camlı mantar pano olarak adlandırılan mantar panolar kalın ahşap camekanlı mantar pano ve metal (alüminyum) çerçeve olarak iki farklı çeşitte üretilmektedir. Dış yüzeyi iki adet kilitlenebilen özelliğe sahip olan cam yüzeyden üretilir.

  İncelemek İçin Tıklayın
 • Mantar Rulo

  Mantar Pano

  Mantar yüzeyler mantar pano üretimi ve inşaat sektöründe yalıtım ve ses izalasyonu için kullanılmaktadır. 6 farklı kalınlıkta üretilen mantar yüzeyler metre bazında ve rulo olarak toptan olarak satılmaktadır. Toplu alım için lütfen iletişime geçiniz. 

  İncelemek İçin Tıklayın

Kumaşlı Pano Çeşitleri

 • Duvara Monte Kumaşlı Panolar

  Mantar Pano

  Duvar tipi kumaşlı panolar çerçeve kalitesi açısından ikiye ayrılır. Bunlar; kalın ahşap çerçeve kumaşlı mantar panolar ve metal çerçeve kumaşlı mantar panolar'dır. Kumaşlı mantar panolar 5 farklı renkte üretilmekte olup, kategori içerisine girerek filtreden istediğiniz özellikteki mantar pano'yu seçebilir ve online satın alabilirsiniz. Özel ebatlardaki üretim için ise lütfen iletişime geçiniz.

  İncelemek İçin Tıklayın
 • Ayaklı Kumaşlı Pano

  Mantar Pano

  Teleskopik ayaklı kumaşlı mantar panolar yüksekliği ayarlanabilen, 3 ayaklı kumaşlı mantar pano çeşididir. Arka ayağı katlanabilen teleskopik ayaklı mantar pano aynı zamanda ayakları sıfırlanabilen özelliğe sahiptir.

  İncelemek İçin Tıklayın
 • Mobil Ayaklı Kumaşlı Panolar

  Mantar Pano

  Mobil tekerlekli kumaşlı mantar panolar tek tarafı mantar pano ve çift taraflı dönebilen mantar pano olmak üzere ikiye ayrılır. Tekerlekli mobil kumaşlı mantar panolar 3 farklı standart ebatta üretilmektedir.

  İncelemek için Tıklayın
 • Camekanlı Kumaşlı Panolar

  Mantar Pano

  Camekanlı yada camlı kumaşlı mantar pano olarak adlandırılan mantar panolar kalın ahşap camekanlı mantar pano ve metal (alüminyum) çerçeve olarak iki farklı çeşitte üretilmektedir. Dış yüzeyi iki adet kilitlenebilen özelliğe sahip olan cam yüzeyden üretilir.

  İncelemek İçin Tıklayın
 • Kumaşlı Pano Rulosu

  Mantar Pano

  Kumaş kaplı mantar pano şiltesi veya rulosu daha çok kumaşlı mantar pano üreticileri için satılmakta olan ürün grubumuzdur. Çerçevesiz olarak duvara yapıştırabileceğiniz (yapışkanı yoktur) kumaşlı mantar pano ürünüdür..

  İncelemek İçin Tıklayın

Sonyal E-Ticaret Grubu

uretimden uretimden uretimden
Bizi Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz Facebook Twitter
Bu sitenin E-Ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.