Yazı Tahtası İstanbul Dağıtım

Yazı tahtası siparişleriniz İstanbul merkez ve ilçelerine ürün detay içerisinde yazan süre içerisinde İstanbul içi dağıtım araçlarımızla veya İstanbul'daki fabrikamız tarafından kargo şirketine teslim edilmek suretiyle gönderimi yapılır. 

İstanbul dahilinde toplu alım işlemlerinde ücretsiz montaj hizmeti verilmektedir.

Yazı tahtası gönderimi yapılan ilçeler ise aşağıdaki gibidir:


İstanbul içerisinde 5 adet ve üzeri (120x140 ölçü ve üzeri) yazı tahtası toplu alımlarda ücretsiz montaj hizmeti verilmektedir. Ücretsiz montaj hizmetinden yararlanmak için ürün satın alırken veya satın aldıktan hemen sonra e-posta gönderebilir veya arayabilirsiniz.

 

Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Eyüp, Esenler, Esenyurt, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu

Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kartal, Kadıköy, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar'dır.

 


Yazı Tahtası İstanbul Bölgesi Montaj Hizmeti: Yazı tahtalarında montaj hizmeti sadece adetli alımlarda Giyotin ve Sürgülü Yazı Tahtası modellerinde verilmektedir. Diğer yazı tahtası çeşitlerinde montaj işlemi oldukça basit olup, yazı tahtasının montajı için gerekli olan tüm vida, dübel ve diğer nalburiye ürünleri yazı tahtası paketinin içerisinde gönderilmektedir. 

İstanbul Bölgesine Gönderimi Yapılan Yazı Tahtası Çeşitleri: İstanbul bölgesine sol sütunda yer alan tüm yazı tahtası çeşitleri gönderilmektedir. İhtiyacınız olan yazı tahtası çeşidini incelemeniz ve satın almanız için sol taraftaki kategori ismine tıklamanız yeterlidir. 

İstanbul Bölgesine Kargo Ücreti: 150 TL'yi geçen tüm yazı tahtası siparişleriniz de kargo ücreti tarafımızdan karşılanmakta olup150 TL altındaki ürünlerde ise kargo ücreti tahsil edilmektedir.

İstanbul Bölgesine Yazı Tahtalarının Gönderim Süresi: İstanbul bölgesine yazı tahtalarının gönderimi ürün çeşidine ve adedine göre değişmektedir. Perakende alımlarda duvara monte ve ayaklı yazı tahtaları (çizgili yazı tahtaları ve mavi emaye yazı tahtaları hariç) 1 gün ila 2 gün içerisinde gerçekleştirilmektedir. İstanbul çıkışlı yazı tahtaların ortalama süreleri ürün detayı içerisinde de yer almaktadır. 

 

 


Sonyal E-Ticaret Grubu

uretimden uretimden uretimden
Bizi Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz Facebook Twitter
Bu sitenin E-Ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.