Ahşap Ayaklı Yazı Tahtası Beyaz 60*130 cm ölçü Laminat

/ProductImages/96523/big/dogal-ahsap-ayakli-yazi-tahtasi-beyaz.jpg

Ahşap Ayaklı Yazı Tahtası Beyaz 60*130 cm ölçü Laminat

SKU : 1054
Fiyatı :195,00 TL +KDV
KDV Dahil 230,10 TL KDV Dahil
3Bu Ürün Günde Kargoya Teslim Ücretsiz Kargo
Adet
Sepete Ekle Hızlı Satın Al

Ahşap Ayaklı Yazı Tahtası Beyaz 60*130 cm ölçü Laminat

Kalın çerçeve ahşap ayaklı beyaz yazı tahtası laminant yüzeyden imal edilmiş olup; okul , ofis, dershane, ev ortamlarında günlük kullanıma uygundur. Yıllardan beri kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen Sonyal Okul ve Büro Malzemeleri tarafından kalite garantili ürünler, 15 gün koşulsuz iade ayrıcalığıyla sizlere sunulmaktadır. Ağırlıklı olarak kurumsal satışa yönelik üretim yapan Sonyal, yazı tahtalarını online olarak perakende satışını gerçekleştirmektedir.

Sonyal laminant yazı tahtaları 2 sene standart garantiye sahiptir. Siparişini verdiğiniz yazı tahtasının faturası yazı tahtasının tarafınıza sevkiyat günü kesilerek, yazı tahtası ile beraber veya ayrı olarak belirttiğiniz fatura adresine gönderilmektedir. 


 

Beyaz Laminant Yüzey Yazı Tahtası

 Beyaz laminant yüzey, yazı tahtasının yazı yazılan kısmını oluşturmaktadır. Birinci kalite laminant yüzeyden oluşmakta olup, kalemle yazılıp silinme sonrası herhangi bir iz kalmamaktadır. 

 Beyaz yazı tahtası yüzeyi her türlü yazı tahtası silgisi ve peçete ile silinmeye uygundur.

 

 

 
 

Kalın ve Dolgun Ahşap Çerçeve Yazı Tahtası

 Kalın ve dolgun ahşap çerçeve ile üretilmiş olan ahşap çerçeve yazı tahtası gerekli ağırlığa sahip olduğundan dış mekanda sa. 30-35 km/h hıza kadar rüzgardan etkilenmez, yerinden devrilmez. 

 Yazı tahtasının üçüncü ayağı hareketli olup istenildiği taktirde katlanarak taşınabilmektedir. Üçüncü ayak ile yazı tahtasının ana çerçevesi zincirle bağlantılı olduğu için açılma yapmaz. 

 

Yazı Tahtası Kullanım Klavuzu

 

 

  • Sonyal kalın ahşap çerçeve laminant yüzey beyaz yazı tahtasına standartlara uygun yazı tahtası kalemi ile yazılmalıdır. 
  • Sonyal kalın ahşap çerçeve laminant yüzey yazı tahtaları cam temizleme sıvıları ile kolaylıkla haftalık temizliği yapılabilir.
  • Sonyal kalın ahşap çerçeve laminant yazı tahtasının arka ayağını katlamak suretiyle rahatlıkla taşınabilmektedir.
  • Sonyal kalın ahşap çerçeve laminant yüzey yazı tahtaları ikisi sabit biri katlanabilir üç ayağı ile dengeli bir şekilde ayakta durmaktadır.
  • Sonyal kalın ahşap çerçeve laminant yazı tahtasına yanlışlıkla permanent kalem ile yazılması durumunda, normal yazı tahtası kalemi ile üzerinden geçmeniz durumunda yazı çıkacaktır. 
  • Sonyal kalın ahşap çerçeve laminant yazı tahtaları üretici firma tarafından 2 sene garantiye sahiptir.

Yorum ve Puanlar

Yorum yapabilmeniz için üye iseniz giriş yapınızı değilseniz lütfen üye olunuz

Giriş Yap Üye Ol

Ürünün Puanı :
Yorum Gönder

Sonyal E-Ticaret Grubu

uretimden uretimden uretimden
Bizi Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz Facebook Twitter
Bu sitenin E-Ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.