Yazı Tahtası Beyaz 90*120 cm ölçü Tekerlekli Ayaklı Tek Taraflı Emaye

/ProductImages/96496/big/tekerlekli-ayakli-yazi-tahtasi-beyaz.jpg

Yazı Tahtası Beyaz 90*120 cm ölçü Tekerlekli Ayaklı Tek Taraflı Emaye

SKU : 156
KDV Dahil 566,40 TL KDV Dahil
3Bu Ürün Günde Kargoya Teslim

Yazı Tahtası Beyaz 90*120 cm ölçü Tekerlekli Ayaklı Tek Taraflı Manyetik Emaye

Mobil tekerlekli ayaklı beyaz yazı tahtası manyetik tutabilen çelik seramik emaye yüzeyden imal edilmiş olup; okul , ofis, dershane, ev ortamlarında günlük kullanıma uygundur. Yıllardan beri kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen Sonyal Okul ve Büro Malzemeleri tarafından kalite garantili ürünler, 15 gün koşulsuz iade ayrıcalığıyla sizlere sunulmaktadır. Ağırlıklı olarak kurumsal satışa yönelik üretim yapan Sonyal, yazı tahtalarını online olarak perakende satışını gerçekleştirmektedir.

Sonyal laminant yazı tahtaları 2 sene standart garantiye sahiptir. Siparişini verdiğiniz yazı tahtasının faturası yazı tahtasının tarafınıza sevkiyat günü kesilerek, yazı tahtası ile beraber veya ayrı olarak belirttiğiniz fatura adresine gönderilmektedir. 


 

Beyaz Çelik Emaye Yüzey Yazı Tahtası

 Beyaz manyetik sac yüzey, yazı tahtasının yazı yazılan kısmını oluşturmaktadır. Birinci kalite Avrupa emaye yüzeyden oluşmakta olup, kalemle yazılıp silinme sonrası herhangi bir iz kalmamaktadır. 

 Yazı tahtası kasası demir malzemeden yapılmış olup, orta ve alt profil yazı tahtasının dengede durmasını sağlamaktadır. Yazı yazıp silerken yazı tahtasının yerinden oynaması minimuma indirgenmektedir.

 Yazı tahtası yüzeyine manyetik özellikli (mıknatıs- magnet) tüm ürünleri rahatlıkla tutturabilirsiniz.

 Emaye yazı tahtaları yarı mat beyaz renk tonuyla projeksiyon yansıtmasına uygun yazı tahtası modelidir. 


 
 

Frenli tekerlekler

 İkisi frenli dört adet tekerleği sayesinde mobil yazı tahtası istenilen her yere kolaylıkla taşınabilmekte olup, sabit durmasını istediğiniz yerde frenlerini kilitlemeniz durumunda yerinden oynamadan yazım işleminizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 
 

360 Derece dönebilen ergenomik tasarım

 Mobil tekerlekli yazı tahtası 360 derece dönebilme kapasitesine sahiptir. Yazı tahtası profilinin yanında bulunan kulakların gevşetilmesi - sıkılması yöntemiyle yazı tahtası 360 derece döndürülebilmektedir. 

 Tek yüzlü yazı tahtalarının arka yüzeyi galvaniz ile kaplanmış olup, talebe bağlı olarak yapışkanlı yazı tahtası yüzeyi satın alınarak arka yüzeyi de yazı tahtası olarak kullanılabilir.

 

Yazı Tahtası Kullanım Klavuzu

 

  • Sonyal emaye yüzey beyaz mobil tekerlekli yazı tahtasına standartlara uygun yazı tahtası kalemi ile yazılmalıdır. 
  • Sonyal emaye yüzey mobil tekerlekli yazı tahtaları cam temizleme sıvıları ile kolaylıkla haftalık temizliği yapılabilir.
  • Sonyal emaye tekerlekli yazı tahtaları demonte olarak gönderildiğinden kurulurken ilk önce ayak ara profili vida ile sıkıştırılır ve sonrasında yazı tahtası profile oturtulur. Daha sonra ise orta profil yine vida yardımıyla sıkıştırıldıktan sonra yazı tahtamız kullanıma hazırdır.
  • Sonyal emaye tekerlekli yazı tahtası taşınmaya uygun olup, istenildiği yerde frenlerin açılması ile sabitlenebilmektedir.
  • Sonyal emaye yazı tahtasına yanlışlıkla permanent kalem ile yazılması durumunda, normal yazı tahtası kalemi ile üzerinden geçmeniz durumunda yazı çıkacaktır. 
  • Sonyal emaye yazı tahtaları üretici firma tarafından 2 sene, emaye yüzeyi ise 25 sene garantiye sahiptir.

Ürün Özellikleri
Yazı Tahtası Renk Beyaz
Yazı Tahtası Kullanımı Kalem ile
Yazı Tahtası Yüzeyi Emaye
Yüzey Fonksiyon Tek Yüzü Yazı Tahtası
Yazı Tahtası Çerçeve Alüminyum Metal
Kalemlik - Silgilik Var
Yazı Tahtası Ölçü 90x120 cm
Yorum ve Puanlar

Yorum yapabilmeniz için üye iseniz giriş yapınızı değilseniz lütfen üye olunuz

Giriş Yap Üye Ol

Ürünün Puanı :
Yorum Gönder

Sonyal E-Ticaret Grubu

uretimden uretimden uretimden
Bizi Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz Facebook Twitter
Bu sitenin E-Ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.