Yazı Tahtası Beyaz 70*100 cm ölçü Tekerlekli Ayaklı Flipchart Emaye

/ProductImages/96519/big/mobil-tekerlekli-flipcart-emaye-yazi-tahtasi.jpg

Yazı Tahtası Beyaz 70*100 cm ölçü Tekerlekli Ayaklı Flipchart Emaye

SKU : 179
Fiyatı :550,00 TL +KDV
KDV Dahil 649,00 TL KDV Dahil
2Bu Ürün Günde Kargoya Teslim Ücretsiz Kargo
Adet
Sepete Ekle Hızlı Satın Al

Yazı Tahtası Beyaz 70*100 cm ölçü Flipchart Tekerlek Ayaklı Emaye - Manyetik Özellikli

Flipchart Teleskopik tekerlek ayaklı beyaz yazı tahtası manyetik tutma özellikli çelik emaye yüzeyden imal edilmiş olup; okul , ofis, dershane, ev ortamlarında günlük kullanıma uygundur. Yıllardan beri kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen Sonyal Okul ve Büro Malzemeleri tarafından kalite garantili ürünler, 15 gün koşulsuz iade ayrıcalığıyla sizlere sunulmaktadır. Ağırlıklı olarak kurumsal satışa yönelik üretim yapan Sonyal, yazı tahtalarını online olarak perakende satışını gerçekleştirmektedir.

Sonyal çelik emaye yazı tahtaları 2 sene sistem garantisine sahip olup, çelik seramik yüzeyi ise 25 sene yüzey garantisine sahiptir. Siparişini verdiğiniz yazı tahtasının faturası yazı tahtasının tarafınıza sevkiyat günü kesilerek, yazı tahtası ile beraber veya ayrı olarak belirttiğiniz fatura adresine gönderilmektedir. 


 

Beyaz Çelik Emaye Yüzey Yazı Tahtası

Beyaz manyetik yüzey, yazı tahtasının yazı yazılan kısmını oluşturmaktadır. Yazı tahtasının çelik emaye yüzeyden üretilmesinden dolayı manyetik özelliğe sahiptir. Mıknatıslı - magnetli her türlü nesneyi yazı tahtası yüzeyine kolayca tutturabilirsiniz. 

 


 
 

Yüksekliği Ayarlanabilen 5 Tekerlekli Özel Yapısı

 Yüksekliği ayarlanabilen 2'si frenli 5 tekerleği ile sunumlarınızda istediğiniz yere kolayca sürükleyerek götürebilme özelliği sizlere çok daha özgür bir alan sunmakta.

 

 
 

Boydan boya kalemlikli - silgilikli Yazı Tahtası

 Yazı tahtasının alt profilinde yer alan kalemlik-silgilik bölmesi, yazı tahtası kalemi ve silginizi rahatlıkla koymanıza imkan sağlamaktadır.

  
 

Paslanmaz Flipchart Aparatlı Alüminyum Çerçeve Yazı Tahtası

 Doğal paslanmaz alüminyum çerçeve yazı tahtasına uzun ömür katmakta ve esnek yapısı sayesinde darbe alsa dahi kolayca düzeltilebilmektedir.

 Flipchart kağıdınızı kolayca takabileceğiniz estetik yapısıyla toplantılarınızın vazgeçilmez aktörü. 

 

Yazı Tahtası Kullanım Klavuzu

 

  • Sonyal tekerlekli ahtapot ayaklı fllipchart'lı manyetik emaye yüzey beyaz yazı tahtasına standartlara uygun yazı tahtası kalemi ile yazılmalıdır. 
  • Sonyal tekerlekli ahtapot ayaklı fllipchart'lı manyetik emaye yüzey beyaz yazı tahtasının yüksekliğini ayarlayabilmeniz için vidalarını açarak istediğiniz konuma getirdikten sonra sıkıştırmanız gerekmektedir.
  • Sonyal tekerlekli ahtapot ayaklı fllipchart'lı manyetik emaye yüzey beyaz yazı tahtası cam silmeye yarayan tüm temizleme sıvıları ile temizleye uygundur.
  • Sonyal manyetik emaye yazı tahtasına yanlışlıkla permanent kalem ile yazılması durumunda, normal yazı tahtası kalemi ile üzerinden geçmeniz durumunda yazı çıkacaktır. 
  • Sonyal manyetik emaye tekerlekli ahtapot ayaklı fllipchart'lı yazı tahtaları üretici firma tarafından 2 sene garantiye sahiptir.

Ürün Özellikleri
Yazı Tahtası Renk Beyaz
Yazı Tahtası Kullanımı Kalem ile
Yazı Tahtası Yüzeyi Emaye
Yüzey Fonksiyon Tek Yüzü Yazı Tahtası
Yazı Tahtası Çerçeve Alüminyum Metal
Kalemlik - Silgilik Var
Yazı Tahtası Ölçü 70x100 cm
Yorum ve Puanlar

Yorum yapabilmeniz için üye iseniz giriş yapınızı değilseniz lütfen üye olunuz

Giriş Yap Üye Ol

Ürünün Puanı :
Yorum Gönder

Sonyal E-Ticaret Grubu

uretimden uretimden uretimden
Bizi Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz Facebook Twitter
Bu sitenin E-Ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.